0 Faizsiz ve Aidat Veren Kredi Kartı Enpara Kredi Kartı

Enpara tarafından düzenlenen kampanya neticesinde Ömür Boyu Aidatı olmayan ve 2 yıl süre ile size aidat veren kredi kartı yapılmıştı.

Kendim zaten aktif olarak bir Enpara müşterisiyim.Bu sistem ilk kurulduğu yıllardan beri kullanıyorum ve çok memnunum gerek havale ve eftlerimde işlem ücreti ödememem gerekse başka banka ATMlerinden ücretsiz komisyonsuz bir şekilde para çekimi yapanilmem gibi çok faydalı ve yararlı özellikleri mevcut Enparanın.

Şu anda ise Enpara sistemine kredi kartı dahil edildi.Bende sürekli olarak kredi kartına ihtiyaç duyduğum için kredi kartına başvurdum ve kredi kartımı aldım.

Öğrenci olduğum için 500 TL limit tanımlandı ancak bu limit işimi zaten görüyor ve yeterli.

Peki Enpara kredi kartına nasıl başvuruluyor ?

Bu kredi kartını alabilmek için hali hazırda bir Enpara müşterisi olmalısınız.Eğer zaten bir Enpara müşterisi iseniz internet şubeniz üzerinden kredi kartı başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Başvuru esnasında kimlik,adres bilgileri ve bunun yanında Geliriniz,Öğrencilik durumunuz,mesleğiniz gibi sorular yöneltiliyor.Bu soruları yanıtladıktan sonra başvuru alınıyor ve en geç 2 gün içerisinde sonuçlanıyor.

Peki Neden Enpara Kredi Kartını Kullanıyorum?

Çünkü diğer bankalar gibi hesap işletim ücreti veya kart aidatı almak için uğraşmıyorlar sözleşmede açıkca Ömür boyu kart aidatı alınmayacağı belirtiliyor.

Bunun yanı sıra Enpara kredi kartını kullandığınız için size aidat ödüyor.Aidatı almak için tek şart 1 yıllık dönemde 6 tane ektrenizde en az 10 TL lik 10 adet işlem yapmanız gerekiyor.Bu şartı sağladığınız da hesabınıza otomatik 100 TL yatırılıyor.Bu özellikten 2 sene yararlanılabiliyor.

Ayrıca bir güzelliğide heray yaptığınız 3 adet tek çekimlik işlemi ücretsiz ve faizsiz olarak taksitlendirebiliyorsunuz.

Daha anlatamadığım birçok özellik mevcut.Eğer bir kredi kartı alacaksanız Enpara Kredi Kartını tavsiye ederim.

Bu arada değerli okuyucular bu yazı için Enparadan ücret filan almadım sadece faydalı olduğu için sizi bilgilendirmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.