10 Adet Blogger Teması

Ücretsiz Blogger Temaları

Merhaba arkadaşlar daha önce sizler ile blogger temaları paylaşmıştım ve bu paylaştığım temalar çok beğenilip ilgi görmüştü benden ise yine böyle bir yazı ile yeni temaları paylaşmamı istediler bende sizler için 10 adet blogger teması buldum ve paylaşıyorum.Daha önceki yazıda genellikle blog temaları paylaşmıştım bu yazıda ise karışık olarak yani program indirme teması , video teması , portal teması , çizgi film teması gibi temalar olacak seçtiğim temaları yine özenle onlarca tema arasında seçtim iyi günlerde kullanmanız dileği ile.Benim burda paylaştığım temaların tamamı responsivedir ve ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulmuştur.Eğer bu temaları üzerinde bir hakk iddia eden olursa gerekli belgeleri bizlere ulaştırması dahilinde temalar anında kaldırılacaktır.

punjab-press-reborn-blogger-temasi

Karışık bir ismi var ama güzel bir temadır.Temanın sitil olarak iki versiyonu var bunu demo sayfasına girdiğinizde görebilirsiniz.

DEMO – TEMAYI İNDİR

blogger-yapim-asamasinda-temasi-indir

Eğer yeni bir proje hazırlığı içerisindeyseniz sitenize bu temayı ekleyerek ziyaretçilerinize yapım aşamasındayız mesajı ve ne zaman açılacağını bildirebilirsiniz.

DEMO TEMAYI İNDİR

indzign-invert-grid-blogger-temasi-indir

Güzel bir blogger teması olmuş eğer isterseniz blog veya moda sitelerinde kullanabilirsiniz.

DEMO TEMAYI İNDİR

blogger-cizgifilm-temasi-indir

Bu temanın adı Miki Hoshii’dir.Blogger için dizayn edilmiş bir çizgi film izleme temasıdır.Her yer de bulamayacağınız bir temadır.Demosu aşağıdaki linktedir.

DEMO – TEMAYI İNDİR

blogger-program-indirme-temasi

Blogger için oluşturulmuş program indirme teması çok hoş bir tasarıma sahip inanıyorum ki bu tarzda sitesi olan kişiler bu temayı indireceklerdir.

DEMO TEMAYI İNDİR

cool-mag-blogger-magazin-temasi

Çok güzel bir tasarıma sahip premium olarak sayılacak kadar kaliteli bir blogger magazin temasıdır.Aşağıda ki demo adresinden temayı inceleyin.

DEMO TEMAYI İNDİR 

blogger-portfolyo-temasi-indir

Yine heryerde bulamayacağınız bir tema portfolyo teması blogger için özel olarak kodlanmış bir tasarım.

DEMO TEMAYI İNDİR

treasury-blogger-tema

Efsaneyi sona sakladım diyebiliriz.Standartlaşmış blog veya magazin temalarında sıkıldıysanız siz farklı bir blogger magazin teması sunuyorum aşağıdan temayı inceleyebilirsiniz.

DEMO TEMAYI İNDİR

blogger-torrent-indirme-temasi

Blogger için oluşturulmuş torrent indirme temasıdır.

DEMO TEMAYI İNDİR

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.