10+ Adet WordPress E-Ticaret Teması 2019

Bu yazı ile sürekli olarak paylaştığım wordpress temaları yazı dizisi serüvenimi devam ettiriyorum.Bu yazıda Eticaret temaları paylaşımında bulunacağım büyük bir ihtimalle paylaşımını yaptığım temaları başka yerler de görmediniz görseniz bile öyle her yer de paylaşılan temalar değil bu temaları paylaşırken büyük emekler veriyorum binlerce tema arasından seçilen temaları buraya ekliyorum.Aşağıda paylaştığım wordpress e-ticaret temalarının işinize yaracağını düşünüyorum.

E-ticaret teması denildiği zaman işler değişiyor çünkü ticaret temaları diğer sektörde ki temalar gibi değil bir ticaret sitesinde müşterinize temanız da güven vermelisiniz, fonksiyonel olarak kullanacağı özellikler sunmalısınız , temanız oldukça sade göz yormayan bir o kadar da şık bir tasarımdan oluşmalı ve hem sizin için hemde müşteriniz için temanın teknoloji ile uyumlu olması yanı responsive olmasıdır.Aşağıda paylaştığım temalarda bunlara uymaya çalıştım.

TEMA 1 : shopstudio wordpress teması

Güzel bir şekilde dizayn edilmiş e – ticaret teması giysi,takı gibi sektörler için uygun bir temadır.

TEMAYI İNDİRTEMA HAKKINDA

TEMA 2 : oStore

Çok şatafatlı bir tema olmuş içerisinde bir çok fonksiyonu barındırıyor internetten satış yapmak istenyenler için güzel bir tema seçimi olur.

TEMA İNDİRDEMO

TEMA 3 : New Shop

İşte piyasanın aranılan teması benim için paylaştığım temalar arasında ki en iyilerinden çok sade ve şık bir tasarım yapılmış.

TEMA İNDİRDEMO

TEMA 4 : FashionPoint

Pembe renk ile süslenmiş bir eticaret teması içerisinde blog bölümünün bulunması diğer temalardan avantajlı olmasını sağlayabilir blog bölümünde sürekli ve güncel olarak paylaşacağınız yazılar ile e-ticaret sitenizin Google üzerinde yükselmesini sağlayabilirsiniz.

TEMA İNDİRDEMO

TEMA 5 : Food Restaurant

Böyle bir tema paylaşım yazısında lokanta ve restoranları unutursak olmazdı mükemmel bir tasarıma sahip restoran teması demosunu incelediğinizde sizinde hoşunuza gidecektir.Eğer varolan bir lokantanız veya restorantınız varsa bu tema ile kendinize bir site açarak yemek satışı yapabilirsiniz.

TEMAYI İNDİRDEMO

TEMA 6 : SShop

Güzel , modern ve bir o kadar sade olmasına rağmen içerisinde bir çok fonksiyonu bulunduran wordpress e-ticaret teması demosunu incelemeden geçmemeniz gerekiyor diyorum.Bir çok kategoride satış yapmak için uygun bir wordpress temasıdır.

TEMAYI İNDİRDEMO

TEMA 7 : Mobile Shop

Güveni temsil eden yeşil renk ile tasarlanmış bu wordpress teması tam bir profesyonel temasıdır.Büyük firmaların e-ticaret temalarına fark atacaktır.

TEMAYI İNDİRDEMO

TEMA 8 : Easy Commerce

İsminden de görüldüğü üzere kolay kullanımı olan sade bir satış temasıdır.Eğer bu işlere yeni girecekseniz bu tema ile bir başlangıç yapabilirsiniz.

TEMAYI İNDİRDEMO

TEMA 9 : BB Ecommerce Store

Bir e-ticaret temasında ne arıyorsunuz ? Güzel tasarım , fonksiyonel özellikler ,responsive olması gibi özellikler genelde bir e-ticaret temasında olması gereken özelliklerdendir.İşte bu wordpress teması bu saydığım özellikler ve daha nicelerini barındırıyor.

TEMAYI İNDİRDEMO

TEMA 10 : Gymfitness

Böyle bir konuda fitness merkezlerini ve spor salonlarını unutsam olmazdı o yüzden bu temada fitness üyeliği satmak için tasarlanmış bir tema

TEMAYI İNDİRTEMA HAKKINDA

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.