5+ Kurumsal WordPress Temaları 2019

Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

Kurumsal kimlik taşıyan firmalar için internet üzerinde görünürlük artık şart olmuş durumda.İnternet üzerinde varlığını göstermek zorundalar.Bu yazımda kurumsal firmalar için wordpress temaları paylaşıyorum.Yine her zaman bahsettiğim gibi paylaştığım temaları özenle seçtim.Her yerde reklam olan temalardan değiller.Yine farklı temalar için diğer yazılarımı kontrol edebilirsiniz.

TEMA 1 : CorporateBusiness

Sade ama bir firma için yeterli olacak bir wordpress temasıdır.Rahatlıkla indirerek kullanabilirsiniz.Ayrıca yapımcının belirttiğine göre temanın birçok dil desteği var.

TEMA İNDİRDEMO

TEMA 2 :MH Corporate basic

Bir çok temada imzası bulunan bir tema yapımcısı olan MH Themes tarafından hazırlanmış bir temadır.Bir firma için gayet yeterli düzeyde.

TEMA İNDİRDEMO 

TEMA 3 : exMinimal

Çağa aya uydurmuş bir firma temasıdır.Kullanışlı ve güzel bir kurumsal wordpress temasıdır.Flat renkler kullanılmıştır.

TEMA İNDİRDEMO 

TEMA 4 : WP Generic

Çok fonsiyonel bir tema olarak tasarlanmıştır ayrıca body bölümünde ki 4 tane ikon  oldukça temayı şık gösteriyorlar.Ücretsiz olarak kullanılacak temalar arasında en iyilerinden birisidir.

TEMAYI İNDİR  – DEMO

TEMA 5 :Productly

Bu temayı özellikle en sona saklamak istedim.Çünkü bence ücretsiz kurumsal temalar arasında en başarılı yapım.Hem çok şık hemde fonksiyonel.Ayrıca temanın seo için optimize edilmiş.

TEMAYI İNDİRDEMO

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.