Blogger Temaları

blogger-nedir

Blogger Temaları

Bu yazımda sizlere yüzlerce tema arasından seçtiğim ücretsiz blogger temaları’nı paylaşacağım.Öncelikle Blogger Nedir ? bir hatırlayalım.Blogger , Google tarafından sunulan ücretsiz bir servistir insanlar google hesapları ile giriş yaparak kendilerine bir blogger web sitesi açabilir ve siteyi yönetme hakkı tamamen sizin elinizdedir Google size hiç bir konuda karışmaz.

amp-blogger-blog-temasi

Google’nin son zamanlarda geliştirmiş olduğu AMP teknolojisinden esinlenerek oluşturulmuş bir blogger temasıdır.Çok sade bir şekilde dizayn edilmiş seo ile tam uyumlu ayrıca responsive özelliği de mevcut.

DEMO İNDİR

novelo-blogger-temasi

Novelo adıyla  bizlerle paylaşılan bir blogger blog teması çok şık görüntüsü mükemmel bir şekilde ayarlanmış olan renk uyumu,kullanıcı dostu arayüzü,temaya ait reklam alanları ve açılır menü (dropdown) özelliği bulunan bu tema  ayrı yeten mobil duyarlıdır yani responsive.

DEMO İNDİR

zippo-blogger-temasi

Zippo isimli bir tema wordpress temalarını andıran bir blogger temasıdır.Temaya ait resimli popüler yazılar bileşeni,açılır mega menü,reklam alanları gibi birçok özelliği bulunuyor.

DEMO İNDİR

magzilla-blogger-haber-temasi

Mükemmel kelimesi ile birebir örtüşen bir tema Magzilla adıyla yayınlanmış profesyonellerin tercih edeği bir blog temasıdır.Temayla ilgili özellikleri anlat anlat bitiremeyeceğimizden dolayı temanın demosunu incelemenizi öneririm.

DEMO İNDİR

msora-blogger-portal-temasi

Yine güzel temalardan adı MSORA bir blog temasından daha çok portal temasına benziyor çok güzel bir tasarımın kodlara dökülmüş hali denebilir.Çift sidebar,kategoriler bileşeni,özel reklam bileşenleri,facebook bileşeni,sosyal medya bileşeni,slider gibi özellikleri bulunuyor ayrıca footer kısmınada bileşenler yerleştirilebiliyor.

DEMO İNDİR

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.