CS GO ile Para Kazanmak 2

Merhaba sevgili arkadaşlar daha önce yine bir CS Go ile para Kazanmak üzerine bir yazım olmuştu ve bu gün yeni keşfettiğim ve kazanmanın daha kolay oynamanın da bir o kadar zevkli olduğu bir site keşfettim.Bu yazım da bunu size aktarıyorum.

#CSGO500

Bu site ne işe yarar nasıl para kazanılır sizlere anlatıyorum.Bu site daha önce paylaştıklarım gibi bir kasa açma sitesi değil bu site bir çarkıfelek sitesidir.Peki siz nasıl kazanacaksınız ?

Öncelikle siteye bir bakiye yüklemelisiniz aşağıda paylaşacağım referans kod ile 1$ alabilirsiniz.Para yükledikten sonrası çok kolay sitede bir çark bulunuyor bu çarkta 4 adet renk var.Bu renkler Siyah,Kırmızı,Mavi ve Sarı olmak üzere.Bu renklerden siyahın değeri 2x ,  kırmızının değeri 3x , mavinin değeri 5x ve sarının değeri 50x’tir.Siz de bu çarktan hangi rengin geleceğini tahmin etmeye çalışıyor ve o renge belli bir miktar para yatırıyorsunuz.Eğer doğru tahmin ederseniz rengin değeri ile yatırdığınız para çarpılıp tekrar size veriliyor.

Sitenin sağlamlığı ile sıkıntınız olmasın Youtube’de ünlü youtuberlar bu  siteyi kullanmaktadır.Ayrıca sitenin Türkçe dil seçeneği de mevcutturç 

Örnek veriyorum 1$ parayı mavi renge bastım.Çark döndü ve mavi renk geldi o 1$ artık 5$ olmuş durumdadır.

Kazanmak bir o kadar kolay  ve zevklidir.Paylaşacağım referans kodum ile 1$ alıp deneyebilirsiniz.

Peki bu kazandığınız parayı ne yapacaksınız.Sitenin market bölümü bulunuyor bu bölüm CS GO itemleri var paranızın yettiği itemleri alıp Steam Envanterinize aktarabilirsiniz.

ÜCRETSİZ 1$ ALIP SİSTEMİ DENEYİN.

Site içerisinde en alttan 2. menüye tıklayın boşluğa EMRECANYK yazın ve 1.000 puan yani 1$ hesabınıza hemen geçsin.Verdiğim bu koddan alacağınız parayı dikkatli kullanırsanız 10$ hatta 1000$ bile kazanabilirsiniz.

 

NOT : Eğer steam hesabınızda CS GO oyunu bulunmuyorsa siteyi kullanamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.