CS GO ile Para Kazanmak

Uzun zamandır yazı paylaşımlarında bulunamıyordum bugün bu yazı ile bir siftah yapmak istedim.Uzun süredir kendimin de merak etmiş olduğu ve araştırmaya aldığım bir konu vardı.Counter Strike Global Offensive oyunu ile oyun oynayarak para kazanmak para derken öyle 5 – 10 TL değil binlerce lira kazanmaktan bahsediyorum.

Peki counter strike global offensive nedir ? Bu hepimizin çocukluğunun oyunu olan Counter Strike 1.6’nın daha geliştirilmiş modernleşmiş halidir.Bu oyunun tüm dünya çapında belki milyonlarca aktif oyuncusu bulunuyor.

Peki oyun ile para kazanmak nasıl oluyor.Oyunda çeşit çeşit silahlar bulunuyor.Bu silahlara skinler eklenince silahlar para etmeye başlıyor.Peki bu skinler nerden çıkıyor oyun içinde kasalar bulunuyor bu kasaların anahtarlarını 8 – 9 TL gibi bir fiyata satın alıp açıyorsunuz ve içinden çıkacak item skinine göre bir para ediyor.

Ama oyun içerisinde kasa açmak pek karlı olmuyor hem kasaların anahtarları pahalı hemde fazla güzel itemlerin çıkma şansı çok az bunun yerine Kasa Açma siteleri var bu yazımda da sizlere bu sitelerden bahsedeceğim.

Sistem aynı  bir değişiklik yok kasa açıyorsunuz içerisinden çıkan iteme göre ister steam hesabınıza itemi alıp oynuyorsunuz isterseniz de o itemi satıp yeni kasalar açıyorsunuz.

Kasa açma siteleri daha karlı çünkü oyun içerisinde kasa açmak için alacağınız bir anahtar parasına belki 10 adet kasa açabilir ve güzel itemler çıkarabilirsiniz.

İtemler arasında en değerlisi muhakkak ki bıçaklar bir bıçağın fiyatı minumum 35 – 40 $ arasında değişiyor ki 500$ ve daha üzerine de çıkıyor.

Kasa açma siteleri iyi güzel ancak her önünüze gelen sitede bu kasaları açmamalısınız bu yüzden de size 2 adet site önereceğim ve benim promo kodlarımı girerekte küçük bir ücret hediye alarak kasaları deneyebileceksiniz.

NOT : Kasa açma sitelerini kullanabilmeniz için steam hesabınız olmalıdır sitelere kayıt bu şekilde yapılmalıdır.

#1 DRAKEMOON

Kasa açma siteleri arasında ki en popüler ve en fonksiyonel site olarak gördüğüm bir sitedir.Fonksiyonellikten kastım sadece sitenin kendi kasalarını değil kendi yarattığınız kasaları da açabiliyorsunuz.Bu sayede 0.30$ gibi küçücük bir miktara 50 – 60 $ ve üstü bir miktarlık item çıkartan yüzlerce kişi var.

https://www.drakemoon.com/promo-code/emrecanyk 

Bu linkten siteye giriş yaparak 0.30$ ücret hediye alırsınız ve kasayı deneme şansı bulursunuz.Güzel bir item çıkartırsanızda 1$ gibi bir ücret depozito yatırarak onu hesabınıza çekebilirsiniz.

 

#2 HELLCASE

Benim beğenmiş olduğum diğer bir kasa açma sitesidir.Burada kendi kasalarınızı yapamıyorsunuz sadece site tarafından oluşturulmuş belli kasaları açabilirsiniz.

http://hellcase.com/femrecanyk

Yine bu linkten siteye giriş yaparak küçük bir ücret hediye alabilir ve kasaları deneyebilirsiniz.

KÜÇÜK BİR TAVSİYE : Bu sitelerden kar edebilmek öyle kolay değildir.Lütfen paranızı hırslanıp çarçur etmeyin.Güzel bir item çıkartmak şans ile alakalıdır günlük 1 – 2 kasa açarak şansınızı denemenizi öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.