Kurumsal WordPress Temaları 2019

Merhaba sevgili dostlar uzun süredir bu türde yazı yayınlamamıştım.Daha önce sizlerle wordpress temaları paylaştım ve paylaştığım temalar gerçekten büyük beğeni topladı ve devamının gelmesi istendi.Bu yazımda 5 adet Kurumsal amaç ile kullanılabilecek wordpress temasını ücretsiz olarak sizlere sunuyorum.Unutmayın ki seçtiğim temalar onlarca belki yüzlerce tema arasından özenle seçiliyor ve bu yüzden de beğeniliyor.

#1 AppointMent

appointment-kurumsal-wordpress-temasi-indir

Renk uyumunun müthiş hali ile hazırlanmış bir tema blog özelliği ile kurumsal web sitenizin yazılarını yayınlayabilirsiniz.Ayrıca tema içerisinde bir çok özelliği barındırmaktadır.Aşağıda canlı demo linki paylaşılmıştır.

CANLI DEMO / TEMAYI İNDİR

#2 Quality

quality-wordpress-temasi-indir

Yine efsane bir tema kırmızı renk tonlarının kullanıldığı bu temada responsive ve blog alanı gibi çeşitli özellikler bulunuyor.Kurumsal web siteleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Temanın yapımcısı tarafından ismi quality olarak konulmuştur ancak ismi kadar kaliteli bir temadır.

CANLI DEMO / TEMAYI İNDİR

#3 ScreenR

screenr-wordpress-kurumsal-tema-indir

Efsane kelimesi ile birebir uyum sağlayacak harika bir temadır.Temada resimler ön planda tutulmuş , kurumunuzun veya şirketinizin resimlerini ekleyerek tanıtımınızı yapabilirsiniz.

CANLI DEMO / TEMAYI İNDİR

#4 Businness Park

businness-park-kurumsal-tema

Tasarım açısından diğer standart temalardan farklı olan bir temadır.Siteniz de bir sıra dışılık yaratmak istiyorsanız bu temayı tercih etmelisiniz.

CANLI DEMO / TEMAYI İNDİR

#5 Mediclean

mediclean

Hastahaneler için tasarlanmış bir sağlık teması ancak tema uyarlamalar yapılarak değişik sektörlerde de kullanılabilecek bir temadır.Tasarım açısından gayet şık  ve premium tema hissi veren bir wordpress temasıdır.

CANLI DEMO / TEMAYI İNDİR

Yukarıda paylaştığım tüm temalar ücretsiz herkesin kullanımına açılmış temalardır bunun aksini iddia eden varsa bize gerekli belgeleri ulaştırdığı takdirde temalar derhal yayından kaldırılır.

Paylaştığım temalar umarım işinize yarayacaktır böyle temaların devamının gelmesini istiyorsanız yazımıza yorum yapmayı unutmayınız.Yazdığınız yorumlarda öneri ve istekte bulunabilirsiniz.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.