Ücretsiz 20 Piksel WordPress Teması

 

Ben , Emrecan YÜKSEL tarafımdan çizilmiş ve kodlanmıştır bu yazı ile de sizlerle ücretsiz olarak paylaşıyorum.Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.Temamızın eksikleri ve hataları var elbette ancak kısa süre içerisinde sizlerinde yardımlarıyla düzeltmeyi hedefliyorum.Temayı kullanırken görmüş olduğunu hataları ve eksiklikleri bana emrecanyk@yandex.com adresi üzerinden belirtirseniz dönüş yaparım ve hataları düzeltiriz.

Temayı beğenen ve beğenmeyen arkadaşlarımız oldu illaki zevkler ve renkler tartışılmaz bu nedenle de herkesin görüşüne saygı duyuyorum.Çizim aşamasında isim olarak 20 Piksel ismini temaya koydum.

Kodlarken genel bir kullanıcının istediği özellikleri yapmaya çalıştım özellikle ve özellik SEO açısından uygun olmasına çalıştım.Ayrıca Google Pagespeed ayarlarını da unutmadım.Temam Google Pagespeed Mobil testinden 90-97 arası bir puan masaüstü testinde de 75-85 arası bir puan almaktadır.Bu puanlarda Adsense reklamlarının etkisi vardır adsense kullanımı olmadan daha yüksek bir puan alabilir.

Tema için küçük bir panel geliştirdim bu panel üzerinden temanın anasayfasın da bulunan etiketler kısmını kontrol edebiliyorsunuz.Bunun yanı sıra Google Analystic kodunu ve <head></head> tagları arasına ekleyeceğiniz kodları panel vasıtası ile yapabilirsiniz.

Zaten tanıtım amaçlı bir afiş hazırladım ancak biz yazarak da belirtelim Temanın özellikleri kısaca şöyle ;

  • Ayarlanabilir Sidebar ve Footer bileşenleri (Bir sonra ki güncellemede bileşen sayısını arttırmayı planlıyorum)
  • Bir çok temada bulunmayan Etiket bölümü
  • Responsive tasarım
  • Anasayfanın üst kısmında 5 yazı kapasiteli bir manşet hazırlandı ve otomatik çalışıyor
  • Yazı sayfasında Benzer yazılar alanı

gibi özellikler bulunuyor benim şimdiden eklemeyi düşündüğüm bazı özellikler var bir daha ki güncellemede inşallah yeni özellik ve bileşenler gelecek.

DEMO ADRESİ20 Piksel WordPress Temasını İndir

 

 

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.